Фахівці назвали актуальні вакансії на Кiровоградщинi

Фахівці назвали актуальні вакансії на Кiровоградщинi

На 28 листопада 2023 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області, становила 1,6 тис. одиниць.  Про це повідомили в обласному центру зайнятості.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування – це водії, трактористи, машиністи залізнично-будівельних машин тощо. Залишається високим попит на кваліфікованих робітників з інструментом – це електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, монтери колії, слюсарі-сантехніки. Користуються попитом працівники сфери торгівлі та послуг (продавці, кухарі, охоронники).

Також високий попит є й на професіоналів та фахівців з досвідом роботи. Затребуваними є спеціалісти державної служби, вчителі закладів загальної середньої освіти, лікарі загальної практики-сімейні лікарі, бухгалтери, медичні сестри (медичні брати), майстри виробничого навчання. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники службових приміщень та двірники.

Златопіль

Схожі публікації