ФК «Олександрія»: бойова нічия із «Шахтарем»

ФК «Олександрія»: бойова нічия із «Шахтарем»

Поєдинок у Львові 29 жовтня став центральним у 10-му турі. ФК «Олександрія» після трьох поспіль перемог треба було пройти випробування — зіграти проти донецького «Шахтаря», одного із грандів українського футболу. І це був справжній екзамен для наших футболістів, які повинні були продемонструвати свої найкращі якості. І вони це зробили, інформує офіційний сайт клубу.

Так, до вилучення Тейлора, яке відбулося на 56-й хвилині зустрічі, «Шахтар» домінував, практично закривши олександрійців біля власного штрафного майданчику. Але дебют зустрічі все ж був за нашою командою. На 5-й хвилині чи не перша атака містян призвела до взяття воріт: Сергій Рибалка опинившись біля штрафного майданчику, зробив пас низом на Кирила Дришлюка . Той свідомо його пропустив, даючи можливість для удару Андрію Цурікову, який вже робив забігання у бік воріт Трубіна. З гострого кута Андрій пробив у ближній верхній кут — 1:0.

На 12-й хвилині в олександрійців з’явилася ще одна прекрасна нагода забити: атака, Олег Кожушко зробив пас на Дениса Мірошніченка, який з вигідної позиції пробив вище воріт.

Багато роботи цього вечора було й в Олега Білика. Він неодноразово рятував команду, але на 42-й хвилині (після тривалої паузи у зв’язку із повітряною тривогою), «Шахтарю» вдалося зрівняти рахунок: з передачі Тейлора Михайліченко забив м’яч у «роздягальню» — 1:1.

На початку другого тайму дуже хороший момент втратив наш капітан Максим Третьяков. Скориставшись помилкою все того ж Михайліченка, він залишившись віч-на-віч з кіпером донеччан, не зміг переграти Анатолія Трубіна, втративши нагоду забити.

Коли команда Йовічевіча залишилася в меншості (на 56-й хвилині), містяни перехопили ініціативу, і значно додали в атакувальних діях. Хороші моменти були у Кирила Ковальця, Андрія Цурікова, Артема Шулянського… Трішки більше везіння і рахунок міг би бути зовсім іншими на нашу користь… Проте, у «Шахтаря» є Михайло Мудрик, і Мудрик забиває. Забив він і цього разу. На 82-й хвилині, після чудової передачі Петряка, Михайло в черговий раз продемонструвавши свої індивідуальні якості — 2:1.

Але раділи підопічні Ігора Йовічевіча недовго. На 86 хвилині, після чергового розіграшу кутового у виконанні Владислава Калітвінцева, Олександр Демченко робить рахунок 2:2.

За чотири хвилини свою чергову нагоду забити гол втратив Максим Третьяков, який пробивав у дальній нижній кут, але вкотре команду врятував Трубін.

Компенсований арбітром час пролетів швидко, зафіксувавши нічию 2:2.

Схожі публікації