ФК «Олександрія» не залишає надій поборотися за бронзу

ФК «Олександрія» не залишає надій поборотися за бронзу

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран вважає, що чемпіонат потрібно закінчити за спортивним принципом.

— Багато матчів своєї команди ви переглянули за неповних півтора місяці?
— Мені робили вибірки. Найбільше мене цікавила гра «Олександрії» в обороні, дії колективу під час єврокубкових поєдинків. Вдруге дуже уважно подивився чвертьфінальний матч Кубка України проти «Динамо». До цих пір не можу заспокоїтися, що, граючи в більшості, ми програли. Тренерським штабом вивчили матч «Зоря» — «Шахтар», оскільки в найближчому турі, якщо чемпіонат відновиться, ми зіграємо саме з луганчанами.

— Якщо чемпіонат так і не вдасться завершити?
— Я не хочу в це вірити. Потрібно постаратися дограти, щоб підсумкові місця були зайняті за спортивним принципом. Практично кожна з команд хоче поправити своє становище в турнірній таблиці. «Олександрію» від третього місця відділяють лише шість очок. Начебто відставання і чимале, враховуючи рівень суперників в частині змагань, що залишилася, але ми не залишаємо надій поборотися за бронзу. Хоча з іншого боку прекрасно розуміємо, що все залежить від того, як в найближчому майбутньому буде складатися ситуація в Європі і в світі

— Глядачі на трибуни потраплять не раніше початку наступного сезону?
— Без сумніву. Ризикувати не можна. Я, наприклад, дивуюся, як в Білорусі зараз грають при глядачах. Здоров’я людей понад усе. Потрібно цю ситуацію пережити.

 

Джерело

Схожі публікації