ФК «Олександрія» переміг ФК «Кривбас» у домашній грі

У 8-му турі команда Юрія Гури на домашньому стадіоні «Ніка» приймала ФК «Кривбас» і без особливих проблем перемогла з рахунком 2:0. Матч відбувся у вівторок, 18 жовтня, інформує офіційний сайт клубу.

І хоча підопічні Юрія Вернидуба з перших хвилин заволоділи ініціативою, намагаючись забити швидкий гол, поступово гра перейшла під контроль олександрійців, і вже на сьомій хвилині ми повели у рахунку завдяки автоголу Хомченовського, який невдало зіграв корпусом після прострілу Максима Третьякова у власному штрафному майданчику -1:0.

Швидкий гол практично нічого не змінив у загальному малюнку гри: обидві команди продовжили боротися, намагаючись забити. Ближче до забитого голу були олександрійці: дві хороші нагоди втратив Кирило Дришлюк.

У другому таймі містяни забили вдруге, зробивши рахунок більш комфортним для себе: відзначився капітан команди Максим Третьяков (до речі, це його 20 м’яч у складі нашої команди в чемпіонатах України! Він став співвласником рекорду разом з Євгеном Банадою). Хороший момент був у Владислава Калітвінцева. Після його удару зі стандарту м’яч потрапив у стійку, а потім у спину голкіпера.

Також, у цьому поєдинку (у другому таймі) було два видалення. Спочатку поле залишив Максим Дячук, а потім Назар Волошин, але це ніяк не вплинуло на остаточний рахунок матчу — 2:0.