ФК «Олександрія» поступився «Зорі» у домашньому матчі

У неділю, 28 травня 2023 року, на стадіоні КСК «Ніка» відбувся матч 29-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 між ФК «Олександрія» та командою «Зоря».

Попри намагання олександрійська команда не змогла налагодити свою гру. Вже з перших хвилин матчу гості заволоділи ініціативою і зуміли забити два м’ячі. Перший гол був забитий Русиним на 9-й хвилині, коли він вдало пробив у дальній кут воріт. На 24-й хвилині команда Патріка Ван Леувена подвоїла перевагу завдяки голу Булеци.

Неспроможність олександрійців створювати небезпеку в атаках була помітна протягом усього матчу. Навіть після перерви й на початку другого тайму «Олександрія» мала кілька чудових можливостей відкрити рахунок. Проте ні Андрій Кулаков, ні Артем Шулянський не змогли дотягнутися до м’яча після передачі Даніла Скорка з флангу. Також удар Дениса Мірошніченка по центру відправив мʼяч у руки голкіперу.

Олег Кожушко та Еміль Мустафаєв мали хороші можливості забити, проте, на жаль, не змогли реалізувати свої шанси. Попри зусилля гравців ФК «Олександрія» рахунок залишився незмінним — 0:2.

Попри поразку команда не впадає у відчай. Інтрига чемпіонату продовжується до останнього туру. ФК «Олександрія» готується до гостьового матчу проти львівського «Руху».

Джерело: ФК «Олександрія»