ФК Олександрія завершив другий етап навчально-тренувальних зборів

Товариським матчем з ФК «Колос» олександрійці завершили другу частину літніх навчально-тренувальних зборів.

У цей період команда традиційно працювала у дворазовому режимі та провела три контрольних поєдинки. Запланований на 29 червня спаринг з «Олімпіком» був  вимушено замінений двосторонньою грою.

Другий матч в рамках підготовки до Чемпіонату ФК «Олександрія» провела в гостях 2 липня. Хорошу гру продемонстрували обидві команди. Доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Вже на 9 хвилині ми повели у рахунку завдяки голу потенційного новача, і могли забивати ще, але надійно грав кіпер дніпрян Зновенко.  Господарі відновили статус-кво на 36 хвилині — 1:1. Рахунок залишився незмінним до фінального свистка.

7 липня ФК «Олександрія» зустрілася на виїзді з ФК «Колос». При досить рівній боротьбі у першому таймі на 22 хвилині одна з небагатьох атак господарів поля завершилася взяттям воріт. Олександрійці намагалися відігратися, але на завершальній стадії не вистачало влучності. На початку другого тайму футболісти «Колоса» з пенальті подвоїли рахунок, який і залишився незмінним до кінця зустрічі.

Юрій Гура, головний тренер ФК «Олександрія» підсумував результати другого етапу підготовки та розповів про подальші плани.

Джерело: ФК Олександрія