ФК «Олександрія» здобув перемогу над ФК «Інгулець» в стартовому поєдинку чемпіонату

ФК «Олександрія» розпочав чемпіонат VBET Ліги сезону 2022/2023 з виїзного матчу проти ФК «Інгулець». Поєдинок відбувся у четвер, 25 серпня, на стадіоні «Інгулець» (Петрове) і видався напруженим з великою кількістю фолів та стандартів. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

На 21-й хвилині одна з небагатьох атак містян (хоча олександрійці домінували, більше контролюючи м’яч) призвела до порушення правил у штрафному майданчику господарів поля: Кучер невдало зіграв на виході врізавшись у Богдана Кобзара. Арбітр без вагань показав на «точку». Сергій Рибалка вдало реалізував пенальті й наша команда повела у рахунку — 0:1.

Після пропущеного голу підопічні Сергія Лавриненка активізувалися, намагаючись якомога швидше відігратися. Але, до перерви рахунок на табло так і не змінився.

На початку другого тайму олександрійці подвоїли рахунок: Андрій Цуріков увірвавшись до штрафного майданчика з м’ячем пробив з лівого флангу в ближній кут — 0:2.

Петрівці продовжили шукати варіанти для взяття воріт Олега Білика. Нарешті їм це вдається. Після третього поспіль кутового, Кучеренко, вигравши боротьбу на другому поверсі, головою переправив круглого у ворота нашого кіпера — 1:2.

Більше голів не сталося. Гості почали грати від захисту. У господарів поля нічого не виходило на завершальній стадії атаки, хоча декілька небезпечних моментів їм все-таки вдалося створити.

Тож, у підсумку олександрійське дербі завершилося перемогою підопічних Юрія Гури. За команду містян відзначились Сергій Рибалка з пенальті та Андрій Цуріков.