ФК «Олександрія» здобуває важливу перемогу над «Поліссям» у 20 турі VBET Ліги

У 20 турі VBET Ліги сезону 2023/24 футбольний клуб «Олександрія» здобув важливу виїзну перемогу над житомирським «Поліссям» з рахунком 2:1. Гра відбулася на «Центральному стадіоні» у Житомирі.

Олександрійці розпочали матч активно, контролюючи хід гри. На 10-й хвилині Микола Михайленко відкрив рахунок, замкнувши навісну передачу від Владислава Калітвінцева. Протягом першого тайму «містяни» мали низку добрих моментів, але не змогли збільшити перевагу.

У другому таймі господарі зрівняли рахунок з пенальті, реалізованого Козаком на 59-й хвилині після порушення правил Іваном Калюжним. Однак олександрійці не впали духом. На 77-й хвилині після розіграшу комбінації Артем Шулянський відновив лідерство гостей — 2:1. Наприкінці матчу «Олександрія» могла закріпити перемогу, але Олександр Бєляєв не зміг реалізувати свій момент.

«Містяни» вибороли три важливі очки, підтвердивши свої високі амбіції в чемпіонаті. Наступним суперником команди буде полтавська «Ворскла» у домашньому матчі.

Джерело: ФК «Олександрія»