Фонтан у парку Шевченка планують запустити у жовтні

Фонтан у парку Шевченка планують запустити у жовтні

Як повідомив міський голова Сергій Кузьменко на своїй сторінці у фейсбук, проект реконструкції парку стартував у 2020 році й розрахований на кілька років – до 2023 року.

-У 2021 році ми оновили багато інженерних мереж, облаштували новий водопровід та електромережі, – написав він, – Нові паркінг та під’їзд до нього по вулиці Студентській теж вже готові до експлуатації. Вже завершили наносити розмітку. Тому для комфорту прошу олександрійців та гостей міста, які приїхали на автівках, користуватися цим в’їздом.

Зараз працюємо над облаштуванням фонтану. Складна, сучасна і якісна система! Цим проектом від ідеї до монтажу займається компанія, яка вже збудувала більше 100 фонтанів в Україні! За місяць компанія завершить будівництво фонтану в Олександрії і ми запустимо його в тестовому режимі. Розмір – 12 на 12 метрів. Вартість – близько 13 млн грн, наданих ФК Олександрія та моїми партнерами. Фонтанна площа і літній театр – теж у процесі будівництва. Над їхньою концепцією працюють десятки людей – і дизайнери, і архітектори, і будівельники.

Джерело: Олександрійський тиждень

 

 

 

Схожі публікації