Формат підсумкових екзаменів для 11-класників змінять — департамент освіти Кіровоградської ОВА

Формат підсумкових екзаменів для 11-класників змінять — департамент освіти Кіровоградської ОВА

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на мультипредметний тест – так змінилась форма підсумкових екзаменів для 11-класників через повномасштабне вторгнення Росії. Чому формат хочуть змінити в цьому році, на брифінгу розповів заступник директора департаменту освіти Кіровоградської військової адміністрації Володимир Таборанський, інформує Суспільне.

За його словами, учасники національного мультипредметного тестування позитивно оцінили такий формат, бо він забезпечує більшу безпеку учням. «Але з іншого боку є певні нюанси щодо оцінювання якості в цілому, адже предмети були об’єднанні, не всі предмети оцінювались, – говорить Таборанський. – Тому маємо погіршення в оцінюванні якості навчання».

Нині тривають обговорення, як змінити форму екзамену, щоб не наражати на ризик дітей та оцінити більшу кількість знань. «Поки офіційних даних щодо формату немає», – сказав Володимир Таборанський.

У другому семестрі, після якого відбудеться оцінювання, Міністерство освіти дозволило ущільнення навчального матеріалу – в умовах воєнного стану 175 днів не є обов’язковими для навчання.

Схожі публікації