Галерея Vashart змінила назву

Галерея Vashart змінила назву

Галерея Vashart, що відкрилась в нашому місті у 2016 році, змінила назву на ART GOODZIK. Інформація про це з’явилась на офіційній фейсбук-сторінці галереї.

27 січня з’явилась інформація про те, що «Галереи Vashart больше нет». Повідомлення викликало чимале занепокоєння місцевих поціновувачів мистецтва.

Вже наступного дня засновниця галереї Ірина Кваша в досить емоційному пості пояснила своє рішення змінити назву галереї та розповіла, з якими складнощами стикається. Зокрема зависокі рахунки за комуналку, які не покриваються прибутками галереї.

«Каждый день это борьба на выживание. Спасибо тем, кто это понимает и покупает картины, делает заказы и помогает финансово. И вот я получила очередную платёжку на коммуналку и думаю З А Ч Е М??? 20 ТЫС ГРН за 1 месяц. Где их взять?»

Зі зміною старої назви, Ірина сподівається, що підуть і проблеми.

«Так что теперь галерея ART GOODZIK.

Объединяет в себе 2 направления- искусство и пуговицы. И да, александрийцы, у нас в городе единственный в Украине музей пуговиц. Посмотреть приезжают с разных городов гости, останавливают прохожих узнать дорогу, а местные не знают…

Хочется верить, что все поменяется к лучшему и искусство начнут считать обязательным в развитии личности человека».

Ірина подякувала Сергію Чайці за підтримку галереї (саме він допоміг в погашенні боргу за комунальні послуги).

«Ситуація показала, що закривати галерею не можна. Люди почали писати, виказали стурбованість долею галереї, показали свою активну позицію. Приємно, що це питання важливе для мешканців міста. За час свого існування галерея перетворилась на мистецький осередок, тут знаходиться єдиний в Україні музей ґудзиків. Вдячна всім, хто підтримує галерею.

Наступна зима стане вирішальною. Якщо ситуація не зміниться, не знаю, чи потягну я все це на собі. Відверто кажучи, вже не маю для цього сил.

Дуже хочеться якихось зрушень в бік позитиву. Сподіваюсь, з новою назвою вони таки прийдуть», — наголосила в коментарі інформаційному порталу AlexCity Ірина Кваша.

Схожі публікації