Головний тренер ФК «Олександррія» про плани на майбутнє

Головний тренер ФК «Олександррія» про плани на майбутнє

Справжній ексклюзив на “Брутальному Футболі”, сьогодні, до нас в гості завітав новоспечений тренер “Олександрії” – Юрій Гура та повідав нам чимало цікавої інформації.

– Два тижні минуло з вашого призначення на пост головного тренера “Олександрії”. Щось змінилось у вашому житті з того часу?

– Змінилося, швидко час почав плинути, зранку прокинувся і вже настав вечір. Дуже багато роботи, селекційної в тому числі з агентами, по побутових справах, багато навантаження пішло. Більше роботи, ніж в U-19, то звичайно. 15-го червня ми збираємося, у нас вже заплановані матчі. До 18-го працюємо, граємо та виходимо на тижневий цикл. Плануємо грати проти “Інгульця”, “Зорі”, “Дніпро-1”, “Олімпіка”. По датах ще не буду говорити, але домовленості вже є.

– Довго думали над пропозицією очолити команду? 

– Ні, взагалі не довго. Це взагалі вийшло спонтанно, мені зателефонували та сказали, що є розмова. Я приїхав, ми поспілкувалися, запропонували таку можливість, я довго не сперечався. Чекав таку пропозицію все життя, мрії здійснюються.

– Вам ставлять завдання повернутися в топ-5, ви тренер, який немає досвіду в УПЛ. Не боїтеся провалити задачу від керівництва? 

– Якщо вовків боятися, то в ліс не ходити. Той самий Безсмертний, у нього не було в УПЛ роботи, у Федика також. Тут будь-якого тренера можна взяти, той самий Михайленко, усі повинні з чогось розпочинати.

– В “Олександрії” зараз відбувається чистка: новий тренерський штаб, селекціонер, спортивний директор. Також було звільнено інших рядових працівників клубу. Що буде далі?

– Тільки Всевишній може сказати, що буде далі. Хочемо, щоб було інакше все. Будемо намагатися вигравати, створити колектив, команду, яка буде виходити на поле і робити результат.

– Тренерський штаб ви підбирали під себе чи вам його нав’язали зверху? 

– Ні, я підбирав під себе. З цими фахівцями я працював. З Сергієм Лактіоновим ще в “УкрАгроКомі”, згодом у “Олександрії”. Олександр Ломко в мене ще грав, як футболіст, він працював у “молодіжці”. Андрій Ковтун буде тренером воротарів. Також буде ще один фахівець, але ім’я поки що говорити не буду, у нього ще є дійсний контракт. Він буде моїм помічником. Ще будуть нові люди та зміни.

– Чимало гравців вже покинуло команду, кого ще ми не побачимо у новому сезоні в футболці “Олександрії”?

– Та я не можу сказати. Будуть збори, то подивимось. Футболісти, у яких завершились контракти, вже покинули клуб.

– Кого будете підписувати? Вже є якісь варіанти? 

– Варіанти є, але це все в секреті.

– Зараз експерти з різних каналів прогнозують “Олександрії” боротьбу за виживання в наступному сезоні. Що їм відповісте?

– “Цыплят по осени считают”. Я вважаю, що нам поставили завдання та ми повинні за нього боротися, а те, що там розповідають – “собаки лают, а караван идет”.

– Як думаєте новий газон стадіону “Ніка” буде готовий до початку сезону?

– Ми сьогодні (інтерв’ю було записано у середу, 2-го червня – прим.) приходили на стадіон і вже з’явилися перші волоски травки та ми дуже зраділи, але я думаю, що початок чемпіонату ми ще будемо на якомусь іншому стадіоні. Я так подивився, не впевнений, що вистачить часу. Але впевнений, що це буде один із найкращих газонів України.

– Яку тренерську методику ви будете використовувати? Стиль якого коуча вам ближче? 

– Зрозуміло, що хочеться грати, як Гвардіола, подобається мені зараз “Аталанта”. Футбол же не тактикою грається, а футболістами. Багато тренерів подобається.

– Зараз ви будете в УПЛ, постійні пресконференції, флеш-зони, коментарі, інтерв’ю різним ЗМІ. Готові до такої кількості спілкування з медіа? 

– Готовий, але знову ж таки не українською мовою, доведеться російською, потихеньку буду переходити на українську, але поки що російською. Я володію нашою мовою, але в нас просто більше олександрійський суржик і ніби думаєш російською, говориш українською і виходить, що дискомфортно. Я володію українською мовою, але на якісь каверзні питання українською відповісти не зможу.

Джерело: Брутальний футбол

Схожі публікації