Гранти до 1 мільйона гривень на підтримку ветеранів: умови конкурсу

Гранти до 1 мільйона гривень на підтримку ветеранів: умови конкурсу

Запущено конкурс на отримання грантів на розвиток громадських організацій, які опікуються ветеранами та їхніми сім’ями. Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів виставив на конкурс від 500 тисяч до 1 мільйона гривень фінансування для організацій, які захищають права та свободи ветеранів, надають соціальну підтримку ветеранам-підприємцям, а також займаються підвищенням конкурентоспроможності ветеранського бізнесу.

Крім того, організації, які забезпечують соціальний супровід ветеранам, членам їхніх родин та сім’ям полеглих захисників, надають соціальний супровід дітям ветеранів і дітям полеглих захисників також можуть брати участь у конкурсі.

Дедлайн подачі заявок — 4 травня 2023 року, о 23:59. Організації, які бажають подати заявку, можуть знайти більше інформації на сайті: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-go2023/. Запитання та уточнення можна надсилати на пошту [email protected] або за телефоном: +380 (98) 009 48 72, з обов’язковим зазначенням теми листа «Варто+ГО».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації