Гравці «ФК Олександрія» в символічній збірній 24 туру

Гравці «ФК Олександрія» в символічній збірній 24 туру

Одразу два гравця ФК «Олександрія» потрапили до символічної збірної туру.

За версією сайтів UA-Футбол та Footboom до символічної збірної 24 –го туру потрапили одразу два гравця ФК «Олександрія»: Кирило Ковалець та Каспарс Дубра.

 

Кирило Ковалець. У своїй манері Ковалець відзначився кількома хорошими ударами здалеку, також роздавав передачі і починав багато контратак олекснандрійців. Кирило завжди встигав повертатися в оборону (а роботи біля своїх воріт вистачало), діяв у відборі і відразу мчав уперед. Завдяки такій витримці і самовідданості «Олександрія» змогла вирвати перемогу у «Зорі». (ua-football.com)

Кирило Ковалець. Півзахисник став гравцем матчу. Кирило вніс дуже вагомий внесок в перемогу над «Зорею»: він був кращим за активністю ударів, ключовим передачам. На рахунку Ковальця три удари — і всі три в ствір воріт, а також чотири ключових паса. Єдине, чого не вистачило півзахиснику — забитого гола. (footboom.com)

 

Каспарс Дубра. У захисника олександрійців була серйозна задача — зупинити прудконогих луганчан. І Дубра з цим впорався, ставши одним з кращих гравців матчу. В активі Каспарса 19 єдиноборств, з яких він виграв 79 відсотків. А вгорі латвійський футболіст і зовсім був «королем» — виграно 11 з 12. (footboom.com)

 

 

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації