Гравець ФК «Олександрія» зробив символічний жест під час матчу

Гравець ФК «Олександрія» зробив символічний жест під час матчу

11 грудня вся футбольна спільнота побачила особливе святкування голу Родіоном Плаксою в матчі 17-го туру «Металіст 1925» — «Олександрія». Гравець дістав щитки та продемонстрував їх на камеру. На одному було написано: «Скільки ще чекати? 23 загін морської охорони», на другому: «Поверніть наших героїв Азовсталі». З цими щитками Родіон грав з початку сезону, чекаючи нагоди показати їх.

Після матчу Родіон розповів історію свого вчинку пресслужбі клубу:

«У перші дні війни я був у Маріуполі. Застав усі страшні події. Я бачив, як наші воїни захищали місто, як допомагали містянам. Коли у людей не було ані їжі, ані води, військові віддавали їм свої сухпайки, привозили воду, підтримували, як тільки могли. Вони стояли до останнього, боронили Маріуполь. Потім перебралися на «Азовсталь».

Поки наші захисники знаходилися там, весь світ кричав про допомогу та порятунок військових. Минув рік і всі стали забувати про Маріуполь, про «Азовсталь», про тих, хто загинув і тих, хто знаходиться в полоні.

Ці щитки я зробив як нагадування про полонених — героїв, які без води, без їжі, ціною свого життя продовжували тримати оборону та боротися з окупантами Маріуполя. 20 місяців понад 1000 людей залишаються бранцям росії. Над ними знущаються, їх катують. Їх чекають рідні — діти, дружини, батьки…

У полоні також перебуває мій родич — чоловік сестри, який захищав Маріуполь, був на «Азовсталі», стояв до кінця. Я сподіваюся, що зовсім скоро його визволять. Я дуже чекаю на нього. Для мене він ГЕРОЙ. Ми з ним добре товаришуємо, ми як брати. Я його поважаю, і пишаюсь ним».

Джерело: ФК «Олександрія»

Схожі публікації