Індекс конкурентоспроможності міст: Кропивницький та Олександрія увійшли в топ-10

Індекс конкурентоспроможності міст: Кропивницький та Олександрія увійшли в топ-10

У рейтингу щодо створення умов для бізнесу Кропивницький зайняв десяте місце серед обласних центрів, а Олександрія – дев’яте місце серед 45 найбільших міст країни. Про це інформує gre4ka.info.

Індекс конкурентоспроможності міст (ІКМ) – це аналітичний інструмент, за допомогою якого оцінюють умови для ведення бізнесу та економічну політику в місті. При цьому оцінюється діяльність у десяти сферах: започаткування бізнесу, відкритість даних, доступ до публічного майна, податки, корупція, безпека ведення підприємництва, вартість дотримання законодавства, лідерство міської влади, ресурси для розвитку та підтримка інновацій.

У порівнянні з торішніми показниками, Кропивницький піднявся на чотири щаблі у рейтингу, зайнявши 10 місце між обласними центрами та 20-те – серед 45 найбільших міст України.

reitung mist

Щодо Олександрії, то місто посіло дев’яте місце у загальному рейтингу, обігнавши у ньому Кропивницький на 11 пунктів. У розрізі окремих компонентів Олександрія зайняла друге місце щодо можливостей започаткування бізнесу і 6-те – щодо рівня податків та зборів.

Під час підрахунку виявили, що впродовж 2021 року на Кіровоградщині найголовнішими перешкодами для ведення бізнесу стали епідемія ковіду та карантинні обмеження, а також низький купівельний попит споживачів.

reitung mist 2

Схожі публікації