Інвестиційна компанія BGV Group Management планує побудувати завод у Кіровоградській області, створити 750 робочих місць

Інвестиційна компанія BGV Group Management планує побудувати завод у Кіровоградській області, створити 750 робочих місць

Інвестиційна компанія BGV Group Management планує здійснити інвестицію у 2024 році, спрямовану на будівництво заводу для виробництва графітового концентрату і сферичного граніту на основі Балахівського родовища в Кіровоградській області.

За словами Павла Конопка, першого заступника голови Кіровоградської ОВА, завод надасть роботу 750 особам. Окрім того, було обговорено питання інвестицій в умовах війни та нові інвестиційні проєкти для розвитку Балахівського родовища графітових руд та створення сучасного виробничого комплексу, який буде забезпечувати європейські зарплати для працівників.

BGV Group Management зобов’язується використовувати тільки сучасні екологічно чисті технології для захисту довкілля, а інвестори беруть на себе соціальні зобов’язання, пов’язані з побудовою інфраструктурних об’єктів.

Заплановане будівництво одного з найбільших виробничих комплексів у Європі почнеться наступного року, з можливістю виробництва 50 000 тонн графітового концентрату та 19 000 тонн сферичного графіту для літій-іонних батарей.

Україна має потенціал стати суттєвим конкурентом на ринку Європейського Союзу, який в цей час майже повністю залежить від постачань з Китаю, Південної Кореї та Японії.

Джерело: Перша електронна газета

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 12.07.2023 @ 13:40

    Область и 750 рабочих мест.Это капля в море.Дети тех чиновников кто при власти имеют и образование за гроши конечно и работу ,они своих то устроят.А вот остальная молодежь области,кому она нужна Латифундистам на трактора и комбайны,а они то и при власти. Так зачем создавать рабочие места если им нужна рабочая сила,а так глядишь будет работа и латифундисты останутся без комбанеров.Молодежи в городе нужна работа а они на опе ровно сидят и мозгами не шевелят,зажирели то мозги…

Коментарі закрито