Як проходив 2-й «Бейблейд-турнір» в Олександрії? ФОТО

Як проходив 2-й «Бейблейд-турнір» в Олександрії? ФОТО

З неймовірним ажіотажем наприкінці серпня в Олександрії проходив другий «Бейблейд-турнір». В Центральній міській бібліотеці для дітей зібралось чимало охочих взяти в ньому участь — 83 дитини віком від 3 до 12 років.

За перебігом турніру слідкував Войт Аой — головний персонаж всесвітньо відомого аніме, що обожнює пригоди та бейблейд. Настрій учасників та гостей свята був піднесений. Цьогоріч в турнірі взяло участь п’ять дівчат. Найменшій учасниці турніру було 3,5 роки.

Бейблейдери змагалися у 3-х вікових категоріях: молодша (3-6 років), середня (7-9 років) та старша (10-12 років). До участі в турнірі в середній групі зареєструвалось майже 50 учасників із загальної кількості конкурсантів.

Турнір тривав близько трьох годин. Призові місця розподілились наступним чином:

Місце/ГрупаМолодша
(3-6 років)
Середня
(7-9 років)
Старша
(10-12 років)
I місцеПащенко Тимур
(5 років)
Жилов Назар
(7 років)
Алєньков Радіон
(10 років)
II місцеДеменський Платон
(6 років)
Ольховик Фадєй
(8 років)
Оганесов Даніїл
(11 років)
III місцеДолина Роман
(6 років)
Ольховик Тимофій
(8 років)
Бадачник Влад
(10 років)

Призери були нагороджені дипломами, солодощами, спортивними м’ячами, настільними іграми, канцтоварами і, звісно, новими бейблейдами. Всім присутнім Войт Аой дарував повітряні кульки.

Турнір відбувся в рамках реалізації Проекту «Платформа 3D: добра, довіри, досвіду», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС та підтримки місцевих підприємців.

Схожі публікації