Які питання ухвалив виконком на своєму засіданні

Які питання ухвалив виконком на своєму засіданні

10 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у ході якого розглянуто понад 35 питань.

На початку присутні ухвалили низку рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, дарування їм часток приватного житла, виключення квартир з-поміж відомчих тощо.

Далі міській раді запропоновано затвердити звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради. Його головною метою у 2021 році стало забезпечення прозорості, ефективності та доцільності у сфері регуляторної політики. У рамках виконання чинного законодавства на офіційному сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика» постійно оновлювалися плани-графіки відстеження результативності прийнятих регуляторних актів та інформація про перегляд чинних актів.

Наступним кроком члени виконавчого комітету погодили підприємцям з 4 по 10 березня торгівлю живими квітами до весняних свят. Також ухвалено рішення про припинення цілодобової роботи кафе «A la minute», «У Яші» та магазинів «Арка» й «Анатоль». Таке рішення прийнято з метою надати всім підприємцям рівні умови співпраці й зобов’язати щороку поновлювати графіки роботи, як це здійснює інша частина цілодобових об’єктів господарювання.

У блоці питань житлово-комунальної сфери затверджено рішення про постановку/зняття/переведення в інший вид черговості квартирного обліку громадян різних соціальних статусів. Ухвалено склад комісії, яка проводитиме обстеження полезахисних лісових смуг, визначатиме заходи з утримання, збереження та поліпшення їх санітарного стану.

Наостанок присутні затвердили ряд питань у сфері приватизації, оренди майна та землі міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації