Юні художниці з Олександрії знову підкорили міжнародний фестиваль

Юні художниці з Олександрії знову підкорили міжнародний фестиваль

Олександрійська дитяча художня школа знову продемонструвала високий рівень підготовки своїх учнів. Шість вихованок 2 класу – Катерина Мануйлова, Софія Пришва, Варвара Тимощук, Ксенія Воробченко, Єва Лукашенко та Лілія Стріженок – взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії-2024», який щорічно організовується спільно зі Всесвітнім фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція).

За підсумками фестивалю Катерина Мануйлова отримала диплом за III місце та медаль глядацьких інтернет-симпатій за роботу «Вечір на Івана Купала». Софію Пришву відзначили дипломом за IV місце з роботою «Глибини підсвідомості». Варвара Тимощук нагороджена дипломом за IV місце завдяки роботі «Музична феєрія». Колекція робіт Олександрійської дитячої художньої школи, до якої ввійшли також роботи Ксенії Воробченко, Єви Лукашенко та Лілії Стріженок, визнана однією з кращих і нагороджена дипломом за III місце Фестивалю «Підводні фантазії – 2024». Всі роботи отримали високу оцінку журі.

Цей фестиваль збирає талановитих дітей з України, Казахстану, Латвії, Естонії, Угорщини, Польщі, Азербайджану та інших країн. Цього року до нього долучилися понад 3 тисячі юних художників.

Вітаємо вихованок Олександрійської дитячої художньої школи та їхнього викладача Костянтина Колісника з блискучими перемогами та бажаємо їм нових творчих здобутків!

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації