Кабінет для надання допомоги зі збереження жіночого здоров’я запрацював у Кропивницькому

Кабінет для надання допомоги зі збереження жіночого здоров’я запрацював у Кропивницькому

Кабінет для надання комплексної медичної допомоги зі збереження жіночого репродуктивного здоров’я в умовах воєнного стану запрацював у Кропивницькому на базі міського пологового будинку, інформує PULSE.KR.UA.

Як повідомила генеральна директорка міського пологового будинку з функціями перинатального центру Людмила Романів, в гінекологічному кабінеті на безоплатній основі надаватимуться послуги жінкам і дівчатам, які опинилися в складній ситуації. Зокрема, внутрішньопереміщеним особам, пацієнткам з інвалідністю, порушенням опорно-рухового апарату, а також жінкам, котрі постраждали від сексуального насильства. Кабінет обладнаний найсучаснішим безбар’єрним гінекологічним кріслом та меблями, в наявності всі необхідні інструменти та медикаментозні препарати.

«Ми з власної ініціативи дообладнали його придбаним за кошти міського бюджету апаратом УЗД, також нам виділили кошти для придбання мамографа. Окрім медичної допомоги, тут надаватиметься й психологічна. Всі ми розуміємо, в яких травмуючих життєвих обставинах нині можуть опинитися українки, тож робитимемо все можливе, аби допомагати їм. В найближчих планах — створення для наших відвідувачок кімнати психологічного розвантаження», – розповіла Людмила Романів.

Схожі публікації