Капітально відремонтоване інфекційне відділення розпочало свою роботу

Капітально відремонтоване інфекційне відділення розпочало свою роботу

Капітально відремонтоване інфекційне відділення Центральної міської лікарні розпочало свою роботу в Олександрійській громаді. Реалізація проєкту, який тривав протягом двох років, стала можливою завдяки сприянню міського голови, депутатського корпусу міської ради та управлінню охорони здоров’я. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Тамара Сакара.

Зазначимо, що протягом 65 років функціонування відділення не пройшло жодного капітального ремонту, тому стан будівлі був аварійним. Проблема реконструкції стала особливо гострою. Загальна вартість завершеного проєкту складає 37 млн грн, з яких 9,7 млн грн виділено з місцевого бюджету.

Повний ремонт включав заміну вікон, дверей, даху, санітарно-технічних мереж, утеплення фасаду будівлі, а також придбання нового меблювання та обладнання. Крім того, була збудована киснева станція та придбано кріоциліндри. Зараз інфекційне відділення може прийняти близько 40 пацієнтів з будь-якими видами інфекційних захворювань.

Завідуюча відділенням Юлія Крижановська зазначила, що персонал складається з лікаря-інфекціоніста, лікаря-анестезіолога та 10 медичних сестер з вищою категорією. Реконструкція інфекційного відділення та його підключення до кисневої станції забезпечить належні умови лікування та ізоляції хворих, створить комфортні умови праці для медичного персоналу і сприятиме якіснішому наданню медичної допомоги.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації