Карантинні заходи на ОКВП «Дніпро – Кіровоград» діятимуть із загальнодержавними

Карантинні заходи на ОКВП «Дніпро – Кіровоград» діятимуть із загальнодержавними

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» доводить до своїх споживачів інформацію щодо обмеження у роботі деяких структурних підрозділів підприємства, які будуть діяти щонайменше до 24 квітня і до подальших рекомендацій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як повідомили у пресслужбі міськради,  до 24 квітня припинені роботи водомірних майстерень на всіх підрозділах ОКВП «Дніпро-Кіровоград», а саме: демонтаж, монтаж, позачергові розпломбування, обстеження, тощо. Споживачам, яким призначено виконання даних робіт на період карантину, буде повідомлено додатково про дату виконання зазначених робіт.

Також обмежено доступ до абонентних відділів. До них потрібно звертатися особисто лише за умови переукладання типового договору з ОКВП «Дніпро – Кіровоград». Всі інші операції – оплата послуг, внесення показників, з’ясування стану особового рахунку та інші – можна телефонами колл-центру (05223683680504888691050488869205042465000674144174) чи абонвідділів (перелік номерів – тут https://dnipro-kirovograd.com.ua/contacts), в особистому кабінеті на сайті ОКВП «Дніпро – Кіровоград» (https://dnipro-kirovograd.com.ua/ls), через мобільний додаток (https://dnipro-kirovograd.com.ua/mobile-app), через Viber-бот (viber://pa?chatURI=dnipro-kirovograd).

Детальніше про 5 способів передачі показників можна ознайомитись на головній сторінці сайту ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Не зважаючи на карантин, у постійному режимі працюють аварійно-ремонтні бригади, диспетчери, слюсарі, оператори насосних станцій, водії спецтехніки, працівники лабораторії та ще багато людей, які роблять все для безперебійного водозабезпечення споживачів та прийняття стоків від них. ОКВП «Дніпро – Кіровоград» постійно слідкує за наявністю реагентів для очищення води, витратних матеріалів та справністю обладнання.

Містян просять не допускати виникнення заборгованостей за спожиті послуги, оскільки своєчасна оплата спожитих комунальних послуг – це запорука стабільної роботи підприємства.

Оплатити послуги ОКВП «Дніпро – Кіровоград» можна не виходячи з дому.

Для цього є:

системи онлайн-банкінгу (наприклад, «Приват24» — розділ «Усі послуги» — «Комуналка»); — мобільний додаток підприємства (https://dnipro-kirovograd.com.ua/mobile-app розділ «Оплата онлайн» — вводите сумму і натискаєте «Сплатити»: оплата відбувається через систему «Приват24» чи за допомогою реквізитів карти, вся процедура займає одну-дві хвилини);

банківські термінали, які встановлені майже у кожному супермаркеті. Для цього потрібно лише мати банківські реквізити та номер особового рахунку (все це можна переписати із паперового бланку платіжної квитанції від ОКВП «Дніпро – Кіровоград»

 

Джерело: ElisavetUA

Схожі публікації