Керування дронами та мінна безпека: у школах оновлюють дисципліну “Захист України»

Керування дронами та мінна безпека: у школах оновлюють дисципліну “Захист України»

Українські школи розпочали роботу над оновленням дисципліни «Захист України», яке планують запровадити з вересня. Нова програма буде більш практичною та актуальною, включаючи курси з керування дронами, надання домедичної допомоги та правил мінної безпеки.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий поділився цією інформацією на своїй сторінці у Facebook, вказавши, що ідея актуалізації дисципліни виникла як відповідь на запити самих учнів та викладачів, повідомляє «Інформатор Україна».

Проєкт оновленої дисципліни планують запустити у школах різних областей, де учні та вчителі, що беруть участь у пілотному проєкті, зможуть надати свої відгуки, що допоможе у фіналізації програми.

Окрім цього, буде організовано навчання для вчителів. Використовуючи допомогу міжнародних та громадських організацій, до процесу залучать спеціалістів із роботи з симуляторами FPV дронів, а також фахівців з топографії, домедичної допомоги та запобігання травматизму.

«Якісна домедична допомога, мінна безпека, керування дронами і орієнтування на місцевості — те, на що сьогодні є запит», — зазначив Оксен Лісовий.

Міністерство освіти та науки України також затвердило початок навчального року з 1 вересня 2023 року до 28 червня 2024 року. Навчання буде організовано у форматі очного навчання з обов’язковою умовою наявності укриття на випадок повітряних атак у кожному регіоні. Такий крок дозволить українським дітям надолужити втрачені прогалини у здобутті знань, здійснювати ефективний зворотний зв’язок з викладачами та отримувати практичний досвід.

Схожі публікації