Кількість COVID-заражень і ушпиталень в Україні йде на спад, — Ляшко

Кількість COVID-заражень і ушпиталень в Україні йде на спад, — Ляшко

В Україні ситуація з коронавірусом почала стабілізуватися на тиждень раніше.

Про це заявив очільник МОЗ Віктор Ляшко, інформує Еспресо TV.

«Після 4 тижнів стрімкого зростання кількості нових випадків COVID-19 в Україні, починаємо спостерігати перші ознаки стабілізації. Вперше за останні чотири тижні тижнева кількість виявлених випадків і госпіталізованих припинила зростання і демонструє спад», — розповів він.

Міністр додав, що впродовж минулого тижня виявили 235 256 випадків захворювання на коронавірус, що на 7600 заражень менше, ніж позаминулого тижня, а ушпиталили 24575 хворих, що теж на тисячу менше, ніж позаминулого тижня.

«Ознаки стабілізації епідемічного процесу спостерігаються на тиждень раніше, ніж це показували наші прогнози», — зазначив Віктор Ляшко.

За його словами, у дев’ятьох регіонах знижується тижнева кількість хворих на коронавірус. Найпомітніше це у Вінницькій (- 38%) та Івано-Франківській (-37%) областях. Захворюваність на Івано-Франківщині зменшується другий тиждень поспіль, що свідчить про проходження пікового періоду.

Найбільше зросла кількість заражень за тиждень у Києві — +51%. У Запорізькій області, яка позаминулого тижня мала приріст інфікованих +109 %, минулого тижня виявили +50 % нових випадків.

«За попередньою оцінкою, летальність від коронавірусної хвороби знизилась втричі порівняно з Дельта-хвилею та вдвічі порівняно з середнім значенням у 2020 році», — повідомив очільник МОЗ.

Схожі публікації