Кіровоградщина: державних аудиторів не допустили до перевірки укриття в ліцеї

Кіровоградщина: державних аудиторів не допустили до перевірки укриття в ліцеї

У Кіровоградській області аудитори Управління Східного офісу Держаудитслужби не змогли провести перевірку закупівель робіт із виконання капітального ремонту укриття в ліцеї Вільшанської селищної ради.

Про це повідомили в Державній аудиторській службі України, передає Точка доступу.

Вартість ремонту становила понад 4 мільйони гривень.

В Держаудитслужбі зазначили, що роботі аудиторів перешкоджали представники Департаменту капітального будівництва Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Тож наразі невідомо, наскільки якісно відремонтовано укриття, чи був ремонт взагалі, й чи перебуватимуть учні ліцею у безпеці під час повітряних тривог, – йдеться у повідомленні.

В Службі зазначили, що попередили директора департаменту про відповідальність, передбачену статтею 351-1 Кримінального кодексу України, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю або створення штучних перешкод у його роботі. А також усно повідомили про складання Акту про неможливість проведення перевірки закупівель.

Про недопуск до перевірки фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області повідомили Державну аудиторську службу України, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області та Кіровоградську обласну державну адміністрацію, – зазначили в службі.

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *