Кіровоградщина приймає Всеукраїнський фестиваль Європи: єднання, творчість, європейські перспективи

Кіровоградщина приймає Всеукраїнський фестиваль Європи: єднання, творчість, європейські перспективи

З 9 по 10 травня онлайн відбувся IV Всеукраїнський фестиваль «Єврофест-2024», присвячений Дню Європи.

Про це повідомляє обласна рада, інформує Златопіль.

Майже 1500 учасників з різних регіонів України змагалися у шести номінаціях: «Нова формація», «Euro Ethnic Dance», «Голос України в Європі», «Україна – європейська держава. Можливості України в ЄС», «Будуємо європейське майбутнє», «Україна – ЄС. Сьогодення і майбутнє».

Для учасників організували: інтелектуальні ігри, конкурс коміксів, тематичні онлайн-локації.

«Євроінтеграція України до європейської спільноти та ефективна модернізація нашої країни незмінно залишаються визначальними державними пріоритетами – навіть попри складну ситуацію і військові дії», — зазначив перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк.

Також у межах фестивалю було проведено акцію міжнародного єднання «Ми – кругообіг води»; творчу зустріч із художницею, декоратором Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького Оксаною Калюжною; онлайн-зустріч представників творчих колективів із різних куточків України; виставка «Маленькими кроками до великої мети», в якій представлено роботи учасників конкурсів «Будуємо європейське майбутнє», «Україна – європейська держава. Можливості України в ЄС» та коміксів «Україна – ЄС. Сьогодення і майбутнє».

Схожі публікації