Кіровоградщина серед лідерів за кредитуванням аграріїв у 2024 році

Кіровоградщина серед лідерів за кредитуванням аграріїв у 2024 році

З початку 2024 року аграрії Кіровоградщини активно користуються державними програмами підтримки, зокрема «Доступні кредити 5-7-9». За даними Міністерства аграрної політики і продовольства, 928 сільськогосподарських підприємств області отримали кредити на загальну суму 3,1 млрд гривень. Це другий показник серед регіонів України, поступаючись лише Київській області, інформує DOZOR.

Зокрема, за програмою «Доступні кредити 5-7-9» профінансовано 603 господарства на суму 2 млрд гривень, що також є одним з найкращих результатів у країні. Загалом по Україні за цією програмою підтримки надано кредитів на суму 21,3 млрд гривень 4 521 агропідприємству.

Довідково

Пільгове фінансування агровиробників за Програмою «Доступні кредити 5-7-9» протягом 2024-2025 років є можливим завдяки підтримці Світового банку в рамках «Екстреного проєкту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)». Програма спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва».

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *