Кіровоградщина: сто кризових консультантів готові надати допомогу

Кіровоградщина: сто кризових консультантів готові надати допомогу

Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» у партнерстві з Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» підготував сто кризових консультантів для Кіровоградської області. Протягом трьох тижнів волонтери, соціальні працівники та небайдужі громадяни опановували методики самодопомоги, першої психологічної допомоги та роботи з травмою.

Як повідомляє пресслужба фонду, 29 грудня закінчилося навчання чергової групи фахівців – це 22 слухачі, інформує «Без Купюр».

Ці фахівці зможуть надавати допомогу людям, які переживають стрес, емоційне виснаження, травматичні події або втрату.

У подальшій роботі кризовим консультантам допомагатиме інтерактивний комплекс психологічної самодопомоги «Ресурси впевненості: трансформації», створений психологом Андрієм Фоменком за підтримки ЮНІСЕФ та БФ «Безпечне майбутнє».

Це навчання є частиною кроссекторального проєкту, що реалізується Благодійним фондом “Безпечне майбутнє” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) на території Кіровоградської, Полтавської областей та у м. Кривий Ріг за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW та уряду Японії.

Схожі публікації