Кіровоградщина виборола перше місце на Кубку України з військово-спортивних багатоборств

Збірна Кіровоградської області виборола головний трофей на щорічному Кубку України з військово-спортивних багатоборств, названому на честь генерала та Героя України Сергія Кульчицького. Спортсмени з Харківської області вибороли друге місце, тоді як команда з Полтави посіла третє місце.

Змагання відбулись 13-14 жовтня на території гімназії ім. Д. Чижевського та дитячо-юнацької спортивної школи № 2 у місті Олександрія. У турнірі взяли участь понад 120 спортсменів у віці від 18 до 39 років, які представляли 12 областей України та місто Київ.

Олександрія була представлена 11 спортсменами, які стали частиною збірної команди Кіровоградської області. В перший день змагань учасники випробували свою влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а другий день був присвячений боям на татамі.

Більшість спортсменів з Олександрії, які є членами національної збірної України, планують участь в Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств. Ця подія відбудеться в листопаді поточного року у місті Вроцлав, Польща.

Джерело: Олександрійська міська рада