Кіровоградська область посідає четверте місце за обсягом кредитів, наданих аграріям

Кіровоградська область посідає четверте місце за обсягом кредитів, наданих аграріям

Кіровоградська область займає четверте місце за обсягом отриманих аграріями кредитів у різних програмах, інформує медіапортал DOZOR. З початку року 7300 агропідприємств України отримали майже 37 мільярдів гривень. З них 5,8 тисячі господарств з Кіровоградської області отримали 21,8 мільярда гривень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Зазначено, що найбільший обсяг кредитів за різними програмами отримали аграрії Київської області (7,5 млрд гривень), Вінницької області (3,9 млрд гривень) та Дніпропетровської області (3 млрд гривень). Проте Кіровоградська область також виявилася серед лідерів з обсягом кредитів, де аграрії отримали 2,8 млрд гривень.

Зокрема, програма «Доступні кредити 5-7-9%» надала найбільшу суму підприємствам Кіровоградської області — 2,49 млрд гривень для 838 господарств. Для Вінницької області було надано 2,3 млрд гривень для 745 господарств, а Одеська область отримала 2,1 млрд гривень для 565 господарств. Київська область також отримала 2,1 млрд гривень, що було спрямовано на 467 господарств.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» спрощує доступ мікро- та малому бізнесу, зокрема аграріям, до банківського кредитування. В рамках цієї програми аграріям надається можливість отримати кредит до 90 млн гривень під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

Схожі публікації