Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років

Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років

У вівторок 26 квітня відбулися Загальні збори учасників УПЛ. Захід, який стартував о 12:00, пройшов у форматі відеоконференції, повідомляється на сайті ФК «Олександрія».

У заході взяли участь перший віцепрезидент УАФ Протасов О.В., керівник юридичного департаменту УАФ Грищенко І.В., Виконавчий директор УПЛ Дикий Є.С. та Дирекція УПЛ, представники всіх клубів Української Прем’єр-Ліги.

Під час засідання було розглянуте питання про VBET Лігу сезону 2021/22 років та Чемпіонат юнацьких команд УПЛ сезону 2021/22 років.

Також була розглянута поточна ситуація в УПЛ.

Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років, оскільки Чемпіонат не може бути дограний. Турнірна таблиця VBET Ліги сезону 2021/22 років зафіксована станом на 24 лютого 2022 року.

ФК «Олександрія» посідає 6 місце турнірної таблиці.

Нагородження призерів проводитися не буде. Відповідне рішення буде передано на затвердження Виконавчим комітетом Української асоціації футболу.

Рішення про Чемпіонат юнацьких команд УПЛ сезону 2021/22 років буде ухвалено пізніше.

Також під час Загальних зборів учасників УПЛ створено робочу групу, яка опрацьовуватиме питання про поточну діяльність Української Прем’єр-Ліги та старт наступного сезону. Клуби УПЛ підтримали ініціативу президента УАФ Андрія Павелка провести очну зустріч, на якій розглянути питання, що їх опрацює робоча група.

Схожі публікації