Коли, де та кому почнуть знову видавати LED-лампи

Коли, де та кому почнуть знову видавати LED-лампи

Укрпочта відновлює програму обміну ламп. Цього разу пропонується обміняти лампи, щоб сприятиме зниженню навантаження на енергетичну систему, з одночасним збереженням коштів. Ця програма спрямована на пенсіонерів, повідомив Ігор Смелянській.
Починаючи з 5 грудня, Укрпошта проводитиме обмін старих ламп розжарювання (або випалених LED-ламп) у сільських районах по всій країні (за винятком Київської області). Кожен учасник програми отримає додатково 5 LED-ламп для своїх батьків або дідусів і бабусь. Зверніться до них і попросіть взяти участь у цій ініціативі.
У селах Київської області, де непогода завадила замінити всі лампочки, програма стартує з 12 грудня. Щодо міст – подробиці будуть повідомлені пізніше, але це відбудеться незабаром. Чи можуть інші особи, крім пенсіонерів, приймати участь у програмі обміну? Так, за двома умовами: по-перше, якщо вони ще не брали участь у попередніх обмінах, та по-друге, якщо вони принесуть із собою 5 лампочок для обміну. Також державні установи, такі як садочки, школи та лікарні, можуть обмінювати лампочки через портал Дія.
Пенсіонерам не обов’язково негайно принести старі лампи до відділення. Вони матимуть місяць з моменту отримання нових ламп для заміни старих. Це дасть їм достатньо часу підготуватись.
Кожне відділення, де проводиться обмін, буде позначене спеціальною карткою на дверях для зручності учасників. Відсутність такої картки вказуватиме або на закінчення запасів ламп, або на те, що програма ще не розпочалась. З урахуванням того, що виплата пенсій розпочнеться з 5 грудня, ми впевнені, що всі отримають інформацію вчасно.
Треба мати на увазі, що доступно лише 18 мільйонів ламп, що вистачить для перших 3,6 мільйонів пенсіонерів. Як кажуть, «хто перший встає, того й лампи». Додаткові 18 мільйонів ламп дозволять економити до 1000 МВт енергії. Це еквівалент роботи одного блока атомної
електростанції

Джерело

Схожі публікації