Команда учнів Новопразького НВО перемогла у районному конкурсі агітбригад

Команда учнів Новопразького НВО перемогла у районному конкурсі агітбригад

Команда учнів Новопразького навчально-виховного об’єднання «H2O» виборола перемогу у районному конкурсі екологічних агітбригад.

Змагання школярів-екоактивістів під назвою «Земля — наш спільний дім» відбулися на базі Олександрійського коледжу культури та мистецтв. Вони були присвячені 95-ій річниці юннатівського руху в Україні. Конкурс відбувався у два етапи: презентація досвіду роботи зі збереження довкілля і виступ агітбригади. Учні розповідали свою екологічну, просвітницьку діяльність з охорони природи у рідному селі чи селищі. А також підготували домашнє завдання на екологічну тематику у різних стилях та жанрах.

Команда-переможець Новопразького НВО у своєму номері найкраще розкрила історію розвитку юннатівського руху. Школярі показали змістовну та цікаву презентацію, як вони турбуються про навколишнє середовище. А родзинкою виступу «H2O» був танець із квітами.

Перемога на районному змаганні дозволить команді «H2O» позмагатися у наступному, зональному етапі конкурсу екологічних агітбригад. Він має відбутися вже 12 березня.

Окрім того, команда Новопразької ЗШ І-ІІ ступенів на конкурсі екологічних агітбригад посіла ІІ місце, розділивши його з учнями Ясинуватської ЗШ І-ІІ ступенів.

 

Джерело: AlexTime

Схожі публікації