Команда україно-аргентинських фахівців провела навчання для олександрійських психологів

Команда україно-аргентинських фахівців провела навчання для олександрійських психологів

6 червня відбулися навчання для психологів, які провела команда українських та аргентинських спеціалістів у рамках взаємодії з міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Участь у них взяли понад 25 олександрійських фахівців, які працюють в міському психологічному хабі, центрі соціальних служб та школах громади.

Під час заняття присутнім розповідали про сексуальне насилля, його форми та види. На життєвих прикладах роз’яснювали як виявляти приховані випадки знущань, адже не завжди насилля проявляється фізично. Також мова йшла про екстрену психологічну допомогу та алгоритм роботи з постраждалими.

Це вже другі такі навчання, які проходять в нашій громаді. Перші були присвячені панічним атакам та коректній психологічній допомозі у таких випадках. Особливо це стосувалося роботи з людьми, які стали жертвами чи свідками воєнних злочинів на окупованих або прифронтових територіях.

Як писалося раніше психологічні тренінги проходять в межах співпраці, про яку домовлено під час зустрічі міського голови Сергія Кузьменка та представників незалежної міжнародної медичної організації «Лікарі без кордонів».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації