Комісія з надзвичайних ситуацій затвердила нові обмеження

Комісія з надзвичайних ситуацій затвердила нові обмеження

2 грудня перший заступник міського голови Юрій Гугленко провів засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). У ході зібрання присутні заслухали інформацію начальниці управління охорони здоров’я Тамари Сакари та завідуючої Олександрійського районного відділу ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяни Ільющенкової.

Керівники розповіли про стан захворюваності населення Олександрійської громади на коронавірусну хворобу й проміжні результати вакцинації людей.

Так, сьогодні в громаді від COVID-19 лікується 348 громадян. У стаціонарах міських лікарень перебуває 51 пацієнт, 5 із яких потребують штучної вентиляції легенів.

На базі міста створено 11 мобільних бригад для проведення щеплення охочих як по місту, так і на території інших населених пунктів області.

Орієнтовна кількість жителів, що підлягають щепленню в Олександрійській територіальній громаді, становить 72 307 людей. На сьогодні вакциновано 26 915 чоловіків та жінок, а це – трохи більше 37 % імунізованого населення.

Враховуючи отриману інформацію та з огляду на Постанову Кабінету Міністрів України від 24 листопада, члени ТЕБ та НС ухвалили рішення про більш жорсткі обмеження для регіонів жовтої карантинної зони, куди входить й Олександрійська територіальна громада. Нові норми почнуть діяти із 6 грудня.

З детальним протоколом можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації