Комунальні служби готові до роботи взимку

Комунальні служби готові до роботи взимку

За дорученням міського голови Сергія Кузьменка, начальник міського управління житлово-комунального господарства Михайло Сулятицький провів огляд спеціальної техніки, яка активно працюватиме в зимовий період, очищаючи дороги та тротуари від снігу.

4 жовтня комунальники вишикували понад 10 одиниць спецмашин на вулиці Бульварній, де керівник ЖКГ разом із директором КП «Чисте місто» Андрієм Яценком оглянули їх, обговорили ймовірні потреби підприємства, зроблені запаси піщано-соляної суміші, алгоритм роботи під час погіршення погодних умов та ін.

Напередодні Михайло Сулятицький побував і в КП «Світлоцентр», де поспілкувався з директором комунального підприємства та перевірив їхню готовність до роботи взимку.

Загалом участь у зимовому утриманні вулично-шляхової мережі Олександрійської громади братиме спеціальний транспорт КП «Чисте місто», КП «Теплокомуненерго», ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КП «Світлоцентр». У разі необхідності до ліквідації наслідків стихії залучатимуть спецавтотранспорт ДСНС та приватних підприємств.

«Комунальні служби готові до виконання поставлених перед ними завдань», – зазначив Михайло Сулятицький.

Джерело: Олександрійська міська рада

02 03 04 05 06 07 08 09

Схожі публікації