Кропивничанка бачила на власні очі приліт рашистської ракети і розповіла про це

Кропивничанка бачила на власні очі приліт рашистської ракети і розповіла про це

Кропивничанка, яка на власні очі бачила, як 28 липня російські ракети вдарили по ангарах Льотної академії, розповіла про це журналістам.

Її історія опублікована у телеграм-каналі CBN.

— Я була разом з іншими людьми у приміщенні, з якого видно територію, де ангари льотки. Виглянула у вікно й побачила, що летить ракета. Подумала чомусь, що це на Канатове. Сказала про це одному з чоловіків, який теж був у кімнаті, а він зразу зметикував і почав кричати: «Всі бігом до стіни!» Ми тільки попадали на підлогу ближче до стіни і подалі від вікон, як воно бахнуло.

Бачила лише одну ракету, хоча прильотів було два. Певно, друга прилетіла, коли я вже лежала під стіною.

Самі вибухи я не бачила, лише чула. Ми почали повзти до виходу, згори сипалася штукатурка, скло навсібіч летіло. Зрештою, ми не повзком вибралися з кімнати, а вибігли, бо перелякалися всі сильно. Забігли у підвал, хто додумався взяти з собою телефон, почали пробувати дзвонити і писати рідним. Але зв’язку не було.

Хвилин через десять ми вирішили піднятися забрати речі. Потім знову про всяк випадок спустилися в підвал.

Люди, які розбираються, сказали за моїм описом ракети, що це «Калібр». Така вона, без хвоста, на тубус схожа.

Перше відчуття було дивним: я розуміла, що відбувається, але все це відбувалося наче не зі мною не за вікном. Бах, адреналін, підвал, все за хвилини чи й секунди.

До речі, звуку польоту ракети я не чула, лише бачила її. Тихенько летіла.

Страшно стало, коли вже повернулася додому. Різкі звуки лякають мене і сьогодні. Діти з нами ще були, до речі, от вони сильно перелякалися, звісно, плакали одразу почали.

Нагадаємо, 28 липня о 12:22 рашисти двічі ударили ракетами «Калібр» по ангарах Льотної академії. П’ятеро людей загинули, 26 отримали поранення.

Схожі публікації