Квіти перемоги: запущено благодійний проєкт для озеленення українських шкіл

Квіти перемоги: запущено благодійний проєкт для озеленення українських шкіл

Запущено благодійний проєкт Flowers4school для озеленення українських шкіл. Проєкт має на меті висадження по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України, щоб перетворити їх на квітучі парки та позитивно впливати на психічний стан дітей. У першому етапі проєкту у 2022 році було висаджено понад 5 млн цибулин у 10 082 навчальних закладах, до яких долучилися громади 119 районів з 24 областей. Зараз стартував другий етап проєкту.

Щоб долучитися до проєкту, потрібно перейти на сайт Flowers4school та знайти свою школу в полі пошуку. Потім можна підтримати школу, внесенням 10 гривень внеску = 1 цибулина. Для того, щоб зібрати кошти на 10 000 цибулин для своєї школи, можна скопіювати посилання на сторінку школи та поділитися ним в соцмережах школи, вчителів, спільних групах випускників, батьківських комітетів та ін.

Проєкт «Квіти для школи» має важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан дітей. Шкільна система Нідерландів використовує подібний метод та отримує гарні результати.

Долучитися до проєкту та знайти додаткову інформацію можна на сайті https://flowers4school.com/. Запрошуються всі небайдужі батьки, учні, вчителі та інші, хто хоче допомогти у створенні квітучих шкіл для дітей України.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації