Легкоатлет з Кіровоградщини здобув золото на чемпіонаті України зі стрибків у Львові

Легкоатлет з Кіровоградщини здобув золото на чемпіонаті України зі стрибків у Львові

Легкоатлет з Кіровоградської області, який проходить навчання в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву-2 під керівництвом Наталії й Володимира Абраменко, став золотим призером чемпіонату України зі стрибків. Змагання відбулися у Львові, повідомляє інформаційний портал AlexCity з посиланням на Новини Кіровоградщини.

Вихованець школи олімпійського резерву Іван Буліч показав винятковий результат, стрибнувши майже на 15 метрів – 14 метрів і 68 сантиметрів. Його високий рівень підготовки й талант допомогли здобути золоту медаль у секторі потрійного стрибка.

Легкоатлет з Кіровоградщини здобув 🥇 золоту медаль на чемпіонаті України у Львові! 🏆 Іван Буліч, вихованець школи олімпійського резерву, здивував усіх своїм стрибком майже на 15 метрів — 14 метрів і 68 сантиметрів! 💪 Ця перемога стала нагородою за його наполегливу підготовку та неймовірний талант. 👏

Змагання відбулися у Львові, повідомляє інформаційний портал AlexCity з посиланням на Новини Кіровоградщини. Іван Буліч виборов медаль у секторі потрійного стрибка.

Схожі публікації