Ліга Європи. Історичний результат: Олександрія – Гент 1:1

Гра розпочалася динамічно. Вже на першій хвилині олександрійці мали прекрасну нагоду відкрити рахунок. Навіс із лівого флангу, Лучкевич грає головою. Воротар «Гента» Камінські на місці.

Гості атакують. На 3 хвилині заробляють кутовий, але спроба виявляється невдалою.

Перша п’ятихвилинка за командою Володимира Шарана.

На шостій хвилині обрізка Кирила Ковальця призводить до  швидкої контратаки гравців «Гента», і Депуатр пробиває в самісінький кут. Юрій Паньків безсильний. Гол — 0:1

Гості продовжують натиск. 12 хвилина: чергова спроба взяття воріт підопічних Торупа. Цього разу капітан олександрійців на місці.

«Гент» домінує. В команді олександрійців відчувається нервозність.

17 хвилина. Дмитро Гречишкін подає на Євгена  Банаду. Той головою пробує замкнути передачу. Спроба невдала.

«Гент» продовжує натиск.

На 28 хвилині ідеальний прохід Артема Сітала і просто блискуча передача на Максима Третьякова, але якоїсь миті не вистачило 10-му номеру, щоб замкнути цю передачу.

На 30-ій хвилині при розіграші кутового олександрійців рятує стійка: Нгадеу-Нгаджуи потужно пробиває головою.

33 хвилина — чергова спроба команди Володимира  Шарана забити гол у ворота суперника: прохід по лівому флангу Дениса Мірошниченка, навісна подача на  Банаду. Євген побиває головою, Каміньскі переводить м’яч на кутовий.

Олександрія набирає обертів починаючи пресингувати суперника по флангам. Два поспіль кутових не приносять бажаного результату господарям поля.

Гра поступово вирівнюється. Остання 15-ти хвилинка першого тайму за командою Шарана.

Після перерви олександрійці продовжують тиснути на ворота бельгійців.

Чергова спроба Євгена Банади знову виявляється невдалою. М’яч стає легкою здобиччю  голкіпера «Гента».

Підопічні Торупа не відсиджуються у захисті і починають натиск на ворота Юрія Паньківа. На 52 хвилині капітан «Гента» Вадіс Оджиджа пробиває прямо по центру із-за меж штрафного майданчику. Потужно, але не точно.

Олександрійці атакують: натиск гостей завершується взяттям воріт. Третьяков увірвався в штрафний майданчик, віддав на Кирила Ковальця. Кирило пробив у голкіпера. Той відбиває. На добиванні першим Артем Сітало, який забиває м’яч практично у пусті ворота -1:1

У «Гента» в другому таймі  нічого не виходить. Піймавши кураж підопічні Володимира Шарана постійно тиснуть на ворота Камінські.

На 75 –й хвилині вимушена заміна: замість Кирила Ковальця, який травмувався, вийшов Олексій Довгий.

На 80-й хвилині  на полі замість Артема Сітала виходить Дмитро Шастал.

Господарі поля продовжують контролювати м’яч.

На 84-й заміна в команді «Гента»: замість Депуатра виходить Квілітая.

На 86-й хвилині третя заміна у команді Володимира Шарана: поле залишив Валерій Лучкевич, замість нього вийшов  Денис Безбородько.

«Гент» робить останні спроби забити у ворота Юрія Паньківа. Безрезультатно.

Три додані хвилини. Нервова напруга зростає. Свисток арбітра. Матч закінчився «бойовою» нічиєю -1:1.

Джерело: ФК Олександрія