Льотна академія співпрацюватиме з корейськими партнерами у сфері безпілотних технологій

Льотна академія співпрацюватиме з корейськими партнерами у сфері безпілотних технологій

3 листопада у Кропивницькому Льотна академія НАУ та Євразійська бізнес-асоціація підписали меморандум про співпрацю у сфері безпілотних технологій.

Про це повідомили під час пресконференції в Кіровоградській ОВА.

«Ми починаємо не з нуля, а вже продовжуємо цей довгий шлях співпраці. Вже розроблено чимало спільних проєктів. В період війни всім стало зрозуміло, якщо не буде безпілотників – там нічого робити. Авіаційні технології наразі дуже важливі, тому чимало коштів залучають до цієї сфери. Влада України на базі Національного авіаційного університету, вирішила створити потужну базу для майбутніх спеціалістів. У нас є наступні завдання: посилити вивчення англійської мови задля вільної комунікації та вивчення нових технологій за кордоном та посилити диджиталізацію задля співробітництва із закордонними партнерами, а також надати майданчик для розробки та виробництва нових безпілотних технологій», – сказав під час брифінгу очільник Льотної академії Сергій Неділько.

Як зазначили представники обох сторін, меморандум про співпрацю дозволить ефективніше обмінюватись інформацією у сфері безпілотних технологій, створювати спільні проєкти та залучати до навчання майбутніх спеціалістів завдяки спеціальним освітнім програмам.

Також в рамках заходу директор Євразійської бізнес-асоціації Квак Вунг Шин представив учасникам наради два дрони на стадії розробки, які в майбутньому зможуть допомагати фахівцям в екстремальних ситуаціях.

Джерело: CBN

Схожі публікації