Майже 600 мільйонів планують витратити на утримання доріг Кіровоградщини цьогоріч

Майже 600 мільйонів планують витратити на утримання доріг Кіровоградщини цьогоріч

На Кіровоградщині цьогоріч на утримання доріг загального користування місцевого значення планують витратити 576 мільйонів гривень.

Як з’ясувала “Гречка” у системі Prozorro, замовником виступило Державне підприємство “Агенство місцевих автомобільних доріг”, яке відповідальне за утримання автодоріг загального користування місцевого значення у Кіровоградській області.

Замовник за послуги по утриманню доріг протягом 2024 року готовий був заплатити 607 468 727 гривень. Для порівняння, за таку саму суму можна відремонтувати близько 120 укриттів у дитсадках чи школах, або ж купити приблизно 6000 квадрокоптерів Mavic.

За ці гроші підрядник повинен не тільки ремонтувати вибоїни, слідкувати за дорожнім покриттям, але й слідкувати за огорожами та бордюрами понад дорогою, опорами дорожніх знаків, розчищати дороги від сміття, посипати дороги при ожеледиці, косити траву понад дорогами та інше.

Підрядником виступить дочірнє підприємство “Агенство місцевих автомобільних доріг” – “Кіровоградський облавтодор”. Воно готове виконувати роботи за 576 000 000 гривень.

Наразі на сторінці закупівлі, яку провели у форматі відкритих торгів з особливостями, оприлюднили оголошення, що пропозиція “Кіровоградоблавтодору” очікує рішення, тобто договору підприємства ще не уклали.

Схожі публікації