Мер міста розповів про рік, що минає

Мер міста розповів про рік, що минає

21 грудня міський голова Сергій Кузьменко поспілкувався із представниками місцевих засобів масової інформації і дав відповіді на запитання, які цікаві багатьом олександрійцям.

Символічним стало те, що частина розмови відбулася в Театральному сквері, де облаштовано Резиденцію Святого Миколая.

«Цьогорічна ялинка – це найвище новорічне дерево, яке коли-небудь було в нашому місті. Його висота 28 м. Вона жива. І ми всі віримо в те, що новий, 2023 рік, стане роком перемоги життя над війною. Тож це хороша історія, коли наші дітки приходять до того, що живе і радує нас», — сказав очільник громади.

Далі зустріч продовжилася в оновленому конференц-залі на базі Олександрійського театру. Зала облаштована як місце, де можна невимушено спілкуватися, робити презентації, ділитися думками і планувати майбутнє.

Серед питань, які прозвучали від журналістів, одне стосувалося року, що минає, і про ті виклики, які доводилося оперативно вирішувати для стабільної роботи в громаді.

Сергій Кузьменко розповів про підтримку, яку громада постійно надає Збройним Силам України, про роботу з переселенцями, яких від початку війни хоч на один день Олександрія прийняла близько 12 тисяч, про налагодження співпраці з міжнародними фондами, релокацію підприємств, проєкти, які були реалізовані попри війну і які ще планується реалізувати.

«Такого року в досвіді українців ще не було. Очевидно, що багато речей в цьому році доводилося робити вперше. І я, як міський голова, разом з усіма переживав нові випробування, хвилювався і шукав відповіді на багато запитань. Переконаний, що в цьому році ми стали нацією, а в наступному – будемо нацією переможців», — підсумував Сергій Кузьменко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації