Мешканця Олександрії обікрали співпляшники

Мешканця Олександрії обікрали співпляшники

6 лютого до міськвідділу поліції звернувся 66-річний мешканець міста з неприємною історією, у яку він «влип» з власної необачності.

Зі слів заявника, того дня він у себе вдома випивав разом з двома малознайомими йому «компаньйонами». Коли оковита закінчилась, гості залишили дім господаря і пішли кудись у своїх справах. А власник дому відразу ж після їхнього  візиту виявив, що у нього якимось дивним чином зникли мобільний телефон «Нокіа 1100» та телевізійний тюнер Т2. Грошові збитки, завдані йому, господар оцінив не в надто великих розмірах (500 гривень), але все одно якось неприємно вийшло, вирішив він. А головне, ще й прикро: ось так його співпляшники віддячили за гостинність… І чоловік наважився поділитися своєю образою з поліцією.

Кілька днів тому у скоєнні кримінального правопорушення поліція викрила одного із зазначених товаришів по пляшці – 66-річного жителя сусідньої області, котрий, як з`ясувалося,  ще й був раніше судимим. Проти нього тепер порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України («Крадіжка»).

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації