Мешканців Олександрії попередили про шахраїв

Мешканців Олександрії попередили про шахраїв

Шахраї, представляючись фахівцями служби зайнятості, збирають персональні дані.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

В умовах карантину всі центри зайнятості перейшли на дистанційне обслуговування. Зараз для реєстрації достатньо заповнити та надіслати на електронну пошту центру зайнятості лише дві заяви. Після їх розгляду фахівець телефонує вам на номер, який ви вказали в заяві.

— На жаль, під час карантину шахраї під прикриттям працівників служби, телефонують шукачам роботи і намагаються дізнатися персональні дані, аби використати їх у власних інтересах. Тому будьте пильними! — мовиться в повідомленні.

Насправді фахівець служби в телефонній розмові обов’язково назве своє прізвище та ім’я, посаду та центр зайнятості, в якому працює. Він звертатиметься до вас на ім’я та по батькові. Фахівець озвучить ваші особисті дані, вказані в заяві, щоб підтвердити або скоригувати їх. І в жодному разі не запитає про номери банківських карток чи особистих банківських рахунків.

Також якщо хочете отримати інформацію про ваші особисті нарахування, виплати, або ймовірної суми допомоги по безробіттю – радять обрати зручний варіант комунікації:
— зверніться до вашого кар’єрного радника;
— створіть за допомогою фахівця служби зайнятості електронний кабінет шукача роботи. Цей кабінет дозволяє зареєстрованим безробітним з персонального комп’ютера чи мобільного телефону отримувати значний обсяг інформації з питань пошуку роботи та виплати допомоги по безробіттю.

Джерело: Гречка

Схожі публікації