Методика нарахування плати за теплопостачання: що потрібно знати мешканцям багатоповерхівок

Методика нарахування плати за теплопостачання: що потрібно знати мешканцям багатоповерхівок

У місті відбулася зустріч постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, на якій депутати обговорювали питання нарахування плати за теплопостачання в місцях загального користування у багатоповерхових будинках. Директорка КП «Теплокомуненерго» Алла Грибачова розповіла про нові розрахунки оплати за ці послуги, які почали діяти з січня 2022 року. Згідно з законом «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», тариф за послуги постачання теплової енергії не змінився, але змінилися принципи розподілу комунальних послуг в житловому будинку.

Депутати вирішили направити лист до Міністерства регіонального розвитку громад та територій України з проханням детально роз’яснити принципи нарахування цих комунальних послуг та обґрунтувати доцільність затвердженої методики. Після завершення опалювального сезону обранці планують зібратись для подальшого обговорення результатів відповіді Мінрегіону.

Це питання є важливим для багатьох мешканців багатоповерхівок, тому роз’яснення щодо нарахування плати за теплопостачання у місцях загального користування є важливим кроком для забезпечення прозорості та відкритості в управлінні комунальними послугами.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації