Міський голова Олександрії наголосив на дотриманні комендантської години та анонсував посилення заходів безпеки

Міський голова Олександрії наголосив на дотриманні комендантської години та анонсував посилення заходів безпеки

На засіданні виконавчого комітету 11 травня, міський голова Олександрії Сергій Кузьменко обговорив важливість дотримання комендантської години та зміцнення заходів безпеки в Олександрійській громаді під час воєнного стану.

«Воєнний стан у країні триває, а це передбачає дотримання жителями комендантської години. В Олександрійській громаді вона триває з 23:00 до 5:00», — повідомив Кузьменко. «Велике прохання до всіх жителів нашого міста у зазначений час бути вдома, а також контролювати час повернення своїх дітей з прогулянок, аби уникнути непорозумінь і конфліктів з патрульною поліцією.»

Міський голова також зазначив, що міська влада зобов’язана підтримувати правопорядок і в старостинських округах. Зокрема, у Звенигородці планується відкриття нового поліцейського відділення, де буде працювати офіцер громади. Для реалізації цього проєкту, який включає ремонт відділення, закупівлю службового автомобіля та необхідного обладнання, планується виділити близько 2 млн гривень на наступній сесії міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації