Міський голова Олександрії розповів про бюджет міста

Міський голова Олександрії розповів про бюджет міста

Міський голова Сергій Кузьменко на початку засідання виконавчого комітету коротко розповів присутнім про бюджет міста і його наповненість.

«Працювали пів року добре. Дякую платникам податків і підприємцям за те, що бюджет виконується вдало. Маємо перевиконання майже на 30 млн грн за 6 місяців. Ці кошти планували спрямувати на розвиток міста, але сьогодні в умовах війни реагуємо на ті виклики, які постали перед нашою громадою» — прокоментував ситуацію Сергій Кузьменко.

Загалом, за рахунок перевиконання плану та субвенцій з бюджету Новопразької селищної ради збільшено доходи та видатки загального фонду на суму в понад 14,6 млн грн.

Частина виділених коштів, а саме 4 млн грн, підуть на підтримку КП «Теплокомуненерго» в рамках підготовки до нового опалювального сезону.

Близько 2,9 млн грн спрямують на закупівлю паливно-мастильних матеріалів для комунального підприємства «Олександрійський транспорт».

Також 3,5 млн грн виділять на підготовку до нового навчального року. Розповідаючи про це, міський голова зазначив: «Діти підуть до школи тоді, коли безпекова ситуація буде це дозволяти. Але ми маємо підготуватися – провести поточні і капітальні ремонти там, де це потрібно». Частина запланованих видатків піде на оплату теплопостачання закладів освіти.

На підтримку військовослужбовців, які отримали поранення, з міського бюджету передбачають виділити 100 тисяч грн.

Резервний фонд бюджету попередньо збільшать на 3,7 млн грн.

Забезпечення заробітної плати молодшого та середнього медичного персоналу Центру первинної медико-санітарної допомоги складатиме 270 тис. грн.

Також 1,6 млн грн перенаправлять з благоустрою населених пунктів на утримання та відновлення автомобільних доріг.

Передбачаються й інші видатки в межах перерозподілу бюджету. Їх остаточно ухвалять депутати на черговій сесії Олександрійської міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації