Міський голова Сергій Кузьменко підписав план шефства над військовим підрозділом на 2023 рік

Міський голова Сергій Кузьменко підписав план шефства над військовим підрозділом на 2023 рік

23 грудня відбулася зустріч міського голови Сергія Кузьменка з командиром підрозділу Національної гвардії України Андрієм Вісхановим.

Сергій Кузьменко подякував нашим військовим за їхній професіоналізм, мужність, за те, що вони самовіддано, ціною власного життя захищають рідну землю від окупантів.

Згідно з Указом Президента України 2016 року та розпорядженням голови ОДА, Олександрійська міська рада здійснює шефство над окремими підрозділами Нацгвардії. Тому громада вже не один рік поспіль допомагає частинам у питаннях покращення соціально-побутових умов для несення військової служби.

Робота в цьому напрямку буде продовжуватися, тож Сергій Кузьменко підписав план шефства над військовим формуванням на наступний рік, яким передбачається виділення з місцевого бюджету 500 тисяч гривень на забезпечення бойової готовності підрозділу.

Наприкінці зустрічі Андрій Вісханов вручив Сергію Кузьменку прапор Олександрії, який завжди супроводжував військових на бойових завданнях і, за словами командира, додавав бійцям моральних сил і духу боротися за нашу державу.

Своєю чергою очільник міста подякував військовим за гідну службу, побажав їм міцного здоров’я, успішного виконання бойових завдань, щоб наші захисники поверталися до своїх родин живими й неушкодженими, а Україні — мирного неба.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації